Ситуація в енергосистемі Київської області залишається складною, – КОВА
![Ситуація в енергосистемі Київської області залишається складною, – КОВА Ситуація в енергосистемі Київської області залишається складною, – КОВА - зображення](/storage/resized/lg/news/97ea9345-55bc-44b9-b692-5499f191a4fe/11_electro.jpg)
Близько половини Київської області залишається без світла. Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба в вівторок, 6 грудня.
За його словами, ситуація в енергосистемі залишається складною. У Київській області тривають екстрені вимкнення електрики. Натомість енергетики працюють у режимі нон-стоп, щоб повернутися до планових графіків мешканців пристоличного регіону.
Також очільник області повідомив, що в місті Українка також почалися перебої з водо- та теплопостачанням.
"Особисто виїжджаю в громади, де є проблемні питання. Зараз знаходжуся в місті Українка. Окрім світла, тут виникли перебої з водо- та теплопостачанням. Маємо чіткий план, як в найближчі дні стабілізувати ситуацію", –
голова КОВА Олексій Кулеба
Нагадаємо, 5 грудня росія завдала чергового масованого ракетного обстрілу по території України. Зокрема, в Київській області влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури. До слова, лише в понеділок Київщина повернулася до вимкнення світла за графіком.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.