Новини
Україна
Екологія

Синоптики розповіли про погоду в лютому (ВІДЕО)

Українські метеорологи розповіли, якої погоди слід очікувати у лютому.

Абсолютним мінімумом температури повітря вважається -24... -39 градусів нижче нуля. На півдні Одеської області та в Криму – 15-23 градуси з позначкою мінус.

За прогнозом кліматологів, цього року у лютому очікується середня місячна температура повітря близько до норми. Вона перебуватиме на рівні 0... -4 градусів, на Закарпатті, півдні Одеської області та в Криму — близько 1° з позначкою плюс. Також у наступному місяці прогнозують місячну кількість опадів.

Зазначимо, у ніч з 26 січня на 27 січня у гірському селі Верхній Яловець Чернівецької області зафіксували рекордні 32 градуси морозу. Від початку зими це найнижчий показник.

Нагадаємо, сьогодні почне посилюватися вітер до штормових значень. Спочатку задуватиме на заході та півночі, а в п'ятницю практично скрізь в Україні вітер буде сильним.

Раніше повідомлялося, що лютий 2022 року в Україні буде майже в межах кліматичної норми, але в деяких регіонах країни очікується менша кількість опадів, аніж зазвичай.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.