Новини
Україна-суспільство

"Сільпо" купує мережу супермаркетів "Фуршет"

18.02.2021 Дар'я Сафронова 0

"Сільпо-Фуд" планує придбати контроль над об'єктами нерухомості, обладнанням і товарними залишками, які знаходяться у групи "Фуршет" на праві власності й користування.

"Сільпо-Фуд" запросило узгодження Антимонопольного комітету (АМКУ) на придбання активів мережі супермаркетів "Фуршет". Відповідне питання внесене до порядку денного засідання 18 лютого, передає БізнесЦензор.

Нагадаємо, "Погляд" раніше писав, що власник “Фуршет” почав процедуру банкрутства. Ця мережа продовжує здавати позиції на ринку рітейлу.

Як зазначають на сайті "Фуршету", магазинів лишилось усього 25 в Україні, а станом на січень 2021-го у компанії їх налічувалося 39, хоча у 2011 році магазинів було 108.

Загальною проблемою українського рітейлу була велика закредитованість. В єдиному реєстрі судових рішень містяться десятки позовів від постачальників мережі. Та, окрім боргів, перед “Фуршетом” стояв ще один виклик – значне посилення конкуренції.

Також "Погляд” повідомляв, що у вересні 2020 року ТОВ “Новус Україна” уклало угоду щодо придбання 100% частки у статутному капіталі підприємства “Білла-Україна”, яке набрало чинності 1 грудня. Ми також писали, що відомо стосовно подальшої долі співробітників супермаркетів під брендом Billa у Києві та Київській області.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: Фуршет