Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство

Шулявський міст: рік реконструкції (фоторепортаж)


16 березня виповнився рік, як Шулявський міст "пішов" на реконстурцію. За цей час шляхопровід двічі подорожчав, обзавіся власною сторінкою у Facebook. Його демонтувати на шматки та зібрати знову завдяки 158 метровим металевим конструкціям. Окрім того, облаштувати велодоріжки. А під час відкриття по місту проїхалися 30-тонні крузовики. Ба більше, шляхопровід встиг побувати у скандалі та став одним з найдорожчих у світі, на 700 кв м витратили понад 1 млрд грн, а за погнозами економічних фахівців вартість може зрости до 1,726 млрд грн.

ІА "Погляд"
ІА "Погляд"


ІА "Погляд"
ІА "Погляд"

На кінець 2019 року здано 80% мосту – це будівництво шляхопроводу з пандусами, два лівоповоротних з’їзди та два правоповоротних , а також тротуари й пішохідні переходи. Однак, пересуватся можна лише "прямо”.

Сьогодні біля об'єкту знаходяться купа щебеня, піску, гори будівельних матеріалів та катки, а отже, наближається укладання асфальту. На заїзді, з боку проспекта Пермоги, забетоновані бокові опори під стовпи. Також йдуть роботи перед в'їздом на міст з вул. Вадима Гетьмана.

Фото: Шулявський міст
ІА "Погляд"
ІА "Погляд"
ІА "Погляд"

За словами Віталія Кличка, до літа у Києві планують завершити всі роботи з будівництва Шулявського шляхопроводу та з’їздів із нього. 

"У нас є багато викликів. Фінансові, політичні, коронавірус. Постійно доводиться долати перешкоди. Але ми впораємося. Я позитивно дивлюся в завтрашній день, – сказав мер

Також мер столиці ще раз звернувся до Фонду держмайна щодо знесення п’ятого цеху заводу «Більшовик», аби дати можливість місту добудувати Шулявський шляхопровід.

 "Якщо вони цей цех не знесуть, мені нічого іншого не залишається, як самому сідати на бульдозер і зносити його. Тому що там продають шкарпетки, якийсь китайський секонд-хенд, а нам потрібна сучасна розв’язка!", – зауважив він.