Угода про надра: Україна та США - є прогрес (ВІДЕО)
Україна і США просуваються до підписання угоди про надра. Такий документ Київ хоче підписати якомога швидше.
Про це під час спілкування з користувачами в соцмережі X заявив речник МЗС України Георгій Тихий.
Тихий підкреслив, що Україна зацікавлена в підписанні угоди про надра зі США. Для затвердження угоди необхідний взаємоприйнятний і взаємовигідний текст і деталі цієї угоди.
За його словами, українська та американські команди, які працюють над документом, досягають певного прогресу. Зокрема було підписано меморандум про наміри. Робота над угодою триває щодня.
"І ми хотіли б бачити це завершеним і зафіксованим на папері якомога швидше".
Тихий додав, що Україна хотіла б, щоб така угода працювала на користь обох народів і приносила користь двом країнам.
Останні новини:
Зеленський: Росія намагається обдурити США й надалі затягувати війну;
Мирні перемовини щодо України в Парижі.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.