Новини
Київщина
Суспільство

Шулявський міст: будівництво, затори та небезпечний перехід. Фоторепортаж

23.05.2019 Альона Ткаченко 0

Наприкінці квітня багатостраждальний Шулявський міст, через реконструкцію якого у столиці постійні затори на проспекті Перемоги та прилеглих вулиць, повністю демонтували.

ІА "Погляд" вирішила знову навідатися до відомого місця та перевірити як зараз проходять роботи з реконструкції мосту. Минулого місяця ми вже опубліковували фоторепортаж у момент його демонтажу. Цього разу для до вашої уваги фото та відео початку зведення вже нового шляхопроводу.


Будівництво Шулявського мосту. Перехід для пішоходів
Будівництво Шулявського мосту


На кадрах можна побачити, що мосту вже немає, проте активно працює техніка. Змістили у інший бік й прохід для людей, який знаходить в епіцентрі будівництва, тому кому особливо цікаво, має змогу поспостерігати за роботою будівельної бригади, але це може бути небезпечно.

Нагадаємо, як повідомила спільнота Facebook "Шулявський міст", 25 квітня будівельники, які працюють на Шулявському шляхопроводі, залишили роботу, щоб прийти на пікет під будівлю Антимонопольного комітету України. Причина - розгляд комітетом питання про накладення штрафу на компанію «Північно-український будівельний альянс», яка займається ремонтом «втомленого» мосту. В Антимонопольному комітеті, буцімто, запідозрили, що «Північно-український будівельний альянс» під час участі в тендерах на будівництво міг вступити в змову з іншим учасником.

Фото та відео: Альона Ткаченко