Україна-суспільство
Економіка

Шмигаль анонсував виплати для українців, які втратили роботу через війну

06.03.2022
Громадяни зможуть отримати по 6,5 тисяч гривень.

Шмигаль анонсував виплати для українців, які втратили роботу через війну - зображення

Від 7 березня, за дорученням президента, запрацює оновлена програма "єПідтримка", за якою кожен найманий працівник і ФОП, у якого війна забрала роботу, зможе отримати 6,5 тисяч гривень. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Програма працюватиме через додаток "Дія" за аналогією з виплатами за вакцинацію. Незабаром Міністерство цифрової трансформації має повідомити деталі, як саме оформити допомогу.

"Це зараз. Але надалі кожен із вас має почати працювати заради України та нашої перемоги. Я вдячний кожному, хто в той чи інший спосіб допоміг нашій героїчній армії, а також допомагає людям, які опинилися в скрутних умовах руйнування й окупації. Тепер нам потрібно відновлювати виробництва там, де це можливо", — наголосив прем’єр.

Шмигаль зазначив, що Україна має швидко переходити до "економіки воєнного стану" — тобто відбудувати ефективну роботу всіх необхідних підприємств, мобілізувати ресурси й створити нову логістику.

Він закликав місцеві органи влади регіонів у тилу забезпечити людей роботою і звернувся до бізнесу із закликом відновити виробництва, якщо в регіоні немає небезпеки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.