Новини
Україна
Суспільство
Технології

Школярів навчатимуть презентувати свої продукти та шукати інвесторів


Мінцифри, Київстар та студія онлайн-освіти EdEra запустили п'ятий модуль курсу «Підприємництво для школярів».

Основам  фінансової грамотності та підприємництва варто починати навчати молодь ще зі шкільних років – такі думки експерти висловлюють постійно. Втім, це вже не лише ідеї.

 От і сьогодні, 17 березня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України, Київстар та студія онлайн-освіти EdEra запустили п'ятий модуль курсу «Підприємництво для школярів» — «Презентація продукту та пошук інвесторів». Про це повідомив Урядовий портал.

«Модуль, що містить 6 міні-серій тривалістю 7–15 хвилин, опублікований у безкоштовному доступі на національній онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта. Модуль «Презентація продукту» охоплює теми: що таке elevator Pitch та pitch deck; як зробити презентацію, за яку не соромно; як захопити своєю ідеєю будь-кого; де знайти потенційних партнерів, співробітників та інвесторів; які є варіанти фінансування власної справи; як узгодити співпрацю з інвестором; як будувати якісні ділові зв’язки», йдеться в повідомленні.

ДОВІДКА. Загалом курс «Підприємництво для школярів» розрахований на 6 модулів і 36 уроків із залученням найкращих експертів у своїх сферах. Курс заснований на європейській рамці компетенцій з підприємництва EntreComp.

Низку освітніх проєктів впроваджують і в регіонах. Так, молодь Василькова навчали, як бути блогером і tv-ведучим.

Як повідомляв «Погляд», через COVID-19 канікули в столичних школах розпочнуться трохи раніше.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.