Шкільний ярмарок в Українці
17-го та 18 серпня на головній площі міста Українка проходили спасівський та шкільний ярмарки. В ярмарку взяли участь місцеві та запрошені підприємці, товар яких відповідає тематиці продажу, а також Епіцентр. Це перший подібний захід у місті. В перший день дійство супроводжувалося виступами колективів, дитячою анімацією та шоу бульбашок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/229B8157-7B1D-4D38-BE6C-B1242CECFB3F.jpeg)
Для відпочинку містян була організована зона с кондитерськими виробами, солодкою ватою та фаст-фудом. Для пам’ятного фото на майданчику встановили невеличку тематичну до Спаса фотозону.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/E175EFFD-5C34-4F7C-9E29-F468240FBDEC.jpeg)
Всі бажаючі, купити шкільне приладдя форму канцтовари, або просто насолодитися святковою атмосферою зможуть зробити це наступними вихідними 24 та 25 серпня.