#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
За кордоном

Щогодини у світі внаслідок COVID-19 помирає 226 осіб

30.09.2020 Надiя Проценко 0

У ВООЗ підтвердили один мільйон летальних випадків, пов'язаних з ускладненнями від коронавірусної хвороби. Проте в організації вважають, що справжня кількість померлих набагато вища.

фото - pixabay.com

Про це під час брифінгу 30 вересня заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус.

«Вчорашній день став похмурою віхою в нашій спільній боротьбі з COVID-19. Реальна цифра, безумовно, вища. Тисячі людей борються за своє життя в лікарнях по всьому світу».

Таку ж думку днями озвучив директор ВООЗ із надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я Майк Райан. За його словами, офіційна статистика по хворих і померлих не відповідає дійсності.

«Коли ви щось підраховуєте, ви не можете підрахувати це точно, але я можу запевнити вас, що поточні цифри, швидше за все, занижують правдиву кількість жертв COVID-19».

Загалом 30 вересня у світі з початку пандемії коронавірус підтвердили у понад 33 млн 700 тис. хворих.

фото - pixabay.com

При цьому за останні три місяці кількість смертей від COVID-19 збільшилася вдвічі: від півмільйона до 1 мільйона випадків, повідомляє агентство Reuters. За добу від коронавірусу в світі вмирають близько 5 400 осіб або ж близько 226 осіб на годину.

Більшість летальних випадків трапляються у США, Бразилії та Індії – майже 45% всіх летальних випадків від COVID-19.

Раніше "Погляд" інформував, що ВООЗ прогнозує ще один мільйон смертей від COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно дружина ірпінського чиновника померла від ускладнень, викликаних коронавірусом.