Новини
Україна
Кримінальні новини
Україна-суспільство

Що відомо про луцького терориста?

21.07.2020 Бобрик Юлія 0

У соціальних мережах люди виклали світлину чоловіка, який захопив автобус із заручниками на Волині, з дитинства.

Фото: Facebook/Вадим Нечаев

Світлиною у соцмережах поділився лучанин Вадим Нечаев з Фонду допомоги безпритульним тваринам, яку отримав від однокласниці терориста.

Також, за інформацією у соціальних мережах Кривош Максим Степанович, який називає себе Максим Плохой, навчався у школі №20 м. Луцьк. Наразі ж чоловік начебто прописаний у Дубно.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 44-річний Кривош народився у селищі Гай Оренбурзької області Російської Федерації, але є громадянином України. Крім того, чоловік має кілька судимостей і відбув покарання сукупним терміном близько 10 років.

Також існує ймовірність, що терорист є автором книги «Філософія Злочинця», яка описує перебування в місцях позбавлення волі та його погляди на життя.

У цій книзі, зокрема, йдеться про те, що її автора затримали на ринку з рушницею, проте завдяки зв’язкам батька справу закрили.

До речі, у соціальних мережах повідомляють, що Кривош народився в інтелігентній родині.

Фото: Facebook/Вадим Нечаев

Інформація про ДТП є в ЗМІ, проте чи це дійсно мати терориста, або однофамільниця – невідомо.

Натомість Тeza.tv повідомляє, що Кривош одружений та має дитину. З родиною три роки проживає у Дубно. Дружина за професією – вчителька.

Варто зазначити, що міністр МВС Арсен Аваков під час короткого брифінгу зазначив:

«Ми говорили з родичами, дружиною, друзями. Робимо все, щоб ситуація вирішилась».

Що ж до стану заручників міністр запевнив, що люди у нормальному стані. А от інформацію про психічний стан захоплювача спростував.

Наразі ж стало відомо, що до редакції сайту «Перший» зателефонувала лучанка Руслана Д., яка наразі перебуває в автобусі з терористом. Жінка говорила про те, що їм дали півгодини часу, просила, аби журналісти вимагали відеозвернення від Зеленського.

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку чоловік захопив автобус із близько 20 заручниками.