Новини
Київщина
Яготин

Що планують відремонтувати у Яготині в 2020-му

28.01.2020 Оксана Кириленко 0

28 січня на щотижневій апаратній нараді міський голова Яготина Н.М.Дзюба, ознайомила присутніх про участь у робочій нараді з представниками  Київської обласної ради, яка відбулася 27.01.2020 по питанню включення проектів Яготинської міської ради до Обласної Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2020 роки.

Тож у цьому році планується: освітлення ділянки від в’їзного знаку «Яготин» до магазину «Хуторок» по вул. Київська та обговорено питання про передбачення коштів  в Обласному бюджеті на фінансування КП Яготинської міської ради «Комунальник» на закупівлю виконання робіт: капітальний ремонт пішохідної зони «Алея Слави» по вул.Незалежності; капітальний ремонт центральної площі по вул.Незалежності (зі сторони магазину «Універмаг»; капітальни ремонт центральної площі по вул.Незалежності (зі сторони магазину «Фонтан») в м. Яготині.

Також перший заступник міського голови С.О.Овчаренко ознайомив присутніх з листом Батальйону патрульної поліції в м. Бориспіль Управління патрульної поліції в Київській області про забезпечення безпеки дорожнього руху та перевірку стану утримання ділянок вулично-дорожньої мережі, які прилягають до території дитячих і навчальних закладів м.Яготина. Сергій Олександрович зазначив, що Яготинська міська рада звернеться з листом до Служби автомобільних доріг у Київській області про вжиття заходів на тих ділянках доріг, які безпосередньо знаходяться на балансі даної служби для встановлення дорожніх знаків біля дитячих та навчальних закладів міста. А саме біля закладів: Яготинська ЗОШ  № 1 по вул. Шевченка, 86 – дорожній знак «Пагорб»; Яготинський ДНЗ № 2 «Дюймовочка» по вул. Шевченка,21 – дорожній знак «Пішохідний перехід»; Яготинський ДНЗ № 6 «Волошка» по вул. Мічуріна, 71 – дорожній знак «Діти»; Яготинська ДЮСШ по вул. Шевченка,235 – дорожній знак «Діти».

Нагадаємо, за незаконний вилов риби яготинець сплатить 10 940 грн штрафу