Новини
Війна з Росією

Щось підписати з цими терористами – миру не буде, – Зеленський

За словами президента, тільки демонтаж російських терористичних можливостей, тільки звільнення всієї нашої землі й тільки притягнення вбивць до відповідальності – може дати мир.

Щось підписати з цими терористами – миру не буде, – Зеленський - зображення

Ракетною атакою 5 грудня росія "відзначила" чергову річницю підписання Будапештського меморандуму - документа, доля якого дає відповіді на багато і сьогоднішніх питань про Росію. Про це у понеділок заявив президент України Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

"Щось просто підписати з цими терористами - миру не буде. Щось просто узгодити з ними - точно порушать. Віддати Росії хоча б щось із елементів безпеки інших означає нову війну. Тому й потрібне принципове продовження існуючої політики сумлінних держав світу : лише демонтаж російських терористичних можливостей, лише звільнення всієї нашої землі та лише притягнення вбивць до відповідальності може дати мир. Вірю, прийдемо до цього", –

президент України Володимир Зеленський

Зеленський також підкреслив, що чергове падіння російської ракети в Молдові ще раз вказує на те, що росія становить загрозу не тільки Україні, а всьому регіону, тому припинення терору РФ є спільним завданням держав.

"І це вкотре доводить, що російська здатність до таких масованих терористичних ударів - це загроза не лише Україні, а всьому нашому регіону. Як мінімум", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, російська ракета вдруге впала на території Молдови. Це сталося після чергового ракетного обстрілу росії по Україні. Варто зазначити, що 5 грудня Сили ППО України відпрацювали на повну, збивши понад 60 з 70 ракет окупантів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.