Новини
Суспільство
Здоров'я
Світ-суспільство

Щоб зупинити "Омікрон", необхідно вакцинувати 70% населення, – ВООЗ

05.01.2022
Щеплення й надалі залишається найбільш дієвим способом боротьби з новими штамами коронавірусу.

Щоб зупинити

Враховуючи швидке поширення вкрай заразного штаму "Омікрон", Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) закликає міжнародне співтовариство докласти максимум зусиль, щоб усі держави мали змогу імунізувати своє населення від COVID-19. За таких умов рекомендований відсоток щеплених людей у кожній країні має становити не менше 70%, повідомляють в ООН.

До речі, ще до початку свят новий штам був виявлений у 128 країнах світу.

"Якщо ви вакциновані, ви захищені, але якщо ви знаходитесь у групі ризику і до того ж не вакциновані, "Омікрон" є для вас небезпечним".

Епідеміолог ВООЗ Абді Махамуд

За словами представника ВООЗ, згідно з результатами кількох досліджень, "Омікрон" – на відміну від інших штамів – вражає верхні дихальні шляхи, а не легені. Натомість масова вакцинація населення й надалі залишається найбільш дієвим способом боротьби з вірусом.

"Без такого захисту вірус вільно розмножується, особливо в місцях скупчення людей і в приміщеннях, що погано провітрюються".

Епідеміолог ВООЗ Абді Махамуд

Нагадаємо, в Україні розпочався онлайн-запис на бустерну дозу від COVID.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.