#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Кримінальні новини
Київ

Шахраї продавали продукти харчування під маркою відомих брендів (відео)

24.11.2020 1 Надiя Проценко 0

Створивши власний інтернет-магазин, двоє «підприємців» незаконно виготовляли спеції, дріжджі, кондитерські й макаронні вироби та продавали в упаковках із назвами і логотипами відомих українських виробників.

Таким чином правовласникам, за попередніми підрахунками, завдано збитків на понад 3 млн грн, повідомляє МВС.

Товар для своєї протиправної діяльності аферисти виготовляли у цехах та складських приміщеннях. Потім продавали - не лише через власний інтернет-магазин, а й на інтернет-майданчиках оголошень.

Викрили шахраїв співробітники Департаменту кіберполіції спільно зі слідчим управлінням поліції Києва.

Правоохоронці провели 10 санкціонованих обшуків за місцями мешкання правопорушників, у їхніх автівках та за місцем виготовлення і зберігання фальсифікованої продукції.

У результаті обшуків було вилучено понад 11 тонн сировини для виготовлення контрафакту, упаковки з логотипами українських торгівельних марок, обладнання для фасування та готову до продажу підроблену продукцію.

&feature=emb_logo

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нещодавно «Погляд» писав про фальсифіковану каву по-київськи: викрито підпільне виробництво.

Читайте також про Київ кримінальний: грабежі, бійки та крадіжки станом на 24 листопада.