Новини
Україна
Анонси
Технології
Україна-суспільство

Сервіс-дизайн для третього сектору: проконсультує фахівець

01.05.2020 Косянчук Інна 0

Громадські організації завдяки підходу, який уже зарекомендував себе у бізнесі, також можуть забезпечити більшу ефективність своєї роботи

Що таке сервіс-дизайн? Як пояснює  Pro Bono Club Ukraine, «це інноваційний метод для планування і організація процесів, людей, інфраструктури. Цей метод допомагає поліпшити взаємодію між цільовою аудиторією і компанією (сервісом), людиною і процесом».

Бізнес уже звик до такого підходу, адже його застосовують з метою зробити послуги та продукти найбільш приємними для клієнтів, а процеси в компанії - зручними для співробітників.

Так само може використовувати цей метод і громадський сектор. Зокрема, за його допомогою можна покращувати взаємодію зі своєю аудиторією, або ж організацію робочих процесів всередині організації.

Як застосовувати цей метод?

Керівниця сектору дизайну клієнтського досвіду в банку ПУМБ Ірина Кисіль може  поділитись інструментами сервіс-дизайну, а ще – допомогти впровадити його у конкретній  організації.

Для цього потрібно подати заявку на консультацію за посиланням.

Також Pro Bono Club Ukraine на своєму сайті має й інші підказки-консультації – з юриспруденції, комунікацій, організаційного розвитку, КСВ, організації подій, HR, безпеки даних тощо.