#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Сергій Шкарлет став міністром освіти і науки

17.12.2020 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 17 грудня, 226 народних депутатів проголосували за призначення очільника МОН.

Фото з сайту МОН

Про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти і науки повідомляється на Твіттер-каналі Верховної Ради України.

«Народні депутати проголосували за призначення Сергія Шкарлета Міністром освіти і науки України. Він склав присягу перед Радою», - йдеться у повідомленні.

Міністерство освіти і науки України звернуло увагу на напрацювання Сергія Шкарлета під час виконання обов’язків міністра: «Зокрема: успішне проведення вступної кампанії в умовах карантинних обмежень; розпочато підготовку до реформування дошкільної освіти; фактично «з нуля» забезпечено можливість навчання в дистанційному форматі, зокрема, запустивши платформу «Всеукраїнська школа онлайн»; затверджено Державний стандарт базової середньої освіти для продовження реформи «Нова українська школа» у 5-9 класах; розпочато підготовку до реформування професійної (професійно-технічної) освіти; розпочато підготовку до реформування вищої освіти і науки» .

ДОВІДКА. Сергій Шкарлет народився 19 жовтня 1972 року.

З 1989 р. по 1995 р.  навчався у Київському політехнічному інституті, спеціальність «Математичне забезпечення системи автоматизації».

З 1995 р. по 1996 р. – навчався у Фінансово-економічному інституті при Чернігівському технологічному інституті, спеціальність «Облік і аудит».

З 1997 – 2000 рр. навчався на аспірантурі Міжнародного науково-технічного університету, спеціальність 08.06.02 – «Підприємництво, менеджмент та маркетинг».

2005 – 2008 рр. – навчався у докторантурі Національного авіаційного університету, спеціальність 08.00.04 – «Економіка та управління підприємствами».

1995 р. – працював інженером-конструктором у Ніжинському НВК «Прогрес».

1996 р. – асистент кафедри менеджменту у Чернігівському технологічному інституті.

З 1996 р. по 1998 р. – викладач кафедри економетрії, обліку і аудиту у Чернігівському технологічному інституті.

З 1998 р. по 2001 р. – старший викладач кафедри економетрії, обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті.

З 1999 р. по 2001 р. - проректор з навчально-виховної роботи у Чернігівському інституті інформації, бізнесу і права Міжнародного наукового-технічного університету.

З 2001 р. по 2003 р. – доцент кафедри економетрії, обліку і аудиту у Чернігівському державному технологічному університеті.

З 2001 р. по 2010 р. – ректор Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

Упродовж 2010 – 2020 рр. – ректор Чернігівського національного технологічного університету (наказом Міністерства освіти і науки України від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка»).

З 25 червня 2020 року – заступник міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції тимчасово виконувач обов’язків Міністра освіти і науки України.

Автор понад 200 наукових і навчально-методичних праць.

Досвід науково-педагогічної діяльності – 24 роки. Вільно володіє українською, російською та англійською мовами.

Як повідомляв «Погляд», в Україні призначено міністра агрополітики.

Також «Погляд» інформував, що уряд схвалив вихід України з низки енергетичних договорів СНД.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.