Серед міст-партнерів Обухова відтепер є ізраїльський Нешер
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці проінформував міський голова Обухова Олександр Левченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77273453_723443894836015_3494547917883047936_o.jpg)
"В кінці листопада я мав честь побувати з офіційним візитом в ізраїльському місті Нешер, де відбулася зустріч з мером Роі Леві. Ми обмінялися досвідом роботи в таких сферах розвитку, як культура, освіта, спорт, працевлаштування населення, а також обговорили формування та реалізацію бюджетів наших міст – Обухова і Нешера", - йдеться у дописі міського голови Обухова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77319910_723443731502698_8928162824178368512_o.jpg)
Підсумком обговорення стала пропозиція про налагодження партнерських відносин між обома містами та в подальшому підписання договору про взаємовигідну співпрацю.
Нагадаємо, Обухів вже має 20-літню дружбу з німецьким містом Радебойль та партнерські відносини з Миргородом і Полоцьким районом Республіки Білорусь. Також підписана угода про співпрацю в різних галузях із словенським містом Грозуплє, польським – Бенджін та грузинським - Хашурі.