Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини
Київ

СБУ попередила постачання екстремістської літератури до сусідньої держави


Жителі Київщини намагались перевезти через кордон екстремістську літературу до однієї з пострадянських країн з терористичними намірами.

Зловмисники друкували кількома мовами у підпільних друкарнях Київщини «Маніфест Брентона Тарранта», який пропагандує етнічний та культурний геноцид. Про це повідомляє Служба безпеки України.

«Поставка з нашої країни екстремістської літератури могла призвести до дискредитації України на світовій арені, а також спланованої акції в пропагандистських ЗМІ для звинувачення нашої країни у розпалюванні протестних заходів на території іноземних держав», - йдеться у повідомленні.

Виявилось, що замовником забороненої літератури є колишній співробітник правоохоронних органів сусідньої держави.

Протягом листопада чоловік замовив три партії книг. Аванс перерахував на банківську карту, а відправлення товару оплачував через одного з поштових операторів.

СБУ вилучила партію друкованої літератури з відділення поштового оператора, яку підготували до відправлення.

«Погляд» раніше повідомляв, як СБУ «накрила» ДАБІ на незаконній видачі документації у великих масштабах. До складу організованої групи входили колишні й нинішні її працівники та чиновники інших органів державної влади.

Як писав «Погляд», на Київщині затримали майора СБУ за продаж інформації російським спецслужбам, що становлять державну таємницю.

Фото: СБУ