Новини
Розслідування Приірпіння
Ірпінь
Політика

Рух "Чесно" креативно привітав фігуранта антикорупційних розслідувань Володимира Карплюка з 40-річчям


Рух "Чесно" з нагоди ювілею фігуранта численних антикорупційних розслідувань, екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, вирішив нагадати про основні скандали та судові справи політика. Профіль досьє на Карплюка в авторитетній базі даних ПолітХаб може претендувати на пальму першості серед відомих корупціонерів Київської області.

Поздоровлення з днем народження завжди асоціюються з радісним моментом у житті людини, але для політиків які потрапили на приціл руху "Чесно"- це "особливо-теплі привітання".

Громадський рух, що має на меті стимулювати прозорість, підзвітність та відкритість представників влади та запит на якісну політику серед громадян має традицію,"вітати" політиків з святом дня народження і розкривати всі їх "заслуги" протягом політичної кар'єри.

Ювіляр Володимир Карплюк, екс-мер Ірпеня, лідер Партія "Нові обличчя" на своє 40-річчя не залишився без уваги "Чесно". Активісти пропонують знову згадати політичну кар’єру колишнього міського голови, який пройшов люстрацію, численні скандали декларування майна та оборудки з землею Бучі та Ірпеня.

Скріншот профілю досьє Володимира Карплюка на ресурсі ПолітХаб
Скріншот профілю досьє Володимира Карплюка на ресурсі ПолітХаб

Cьогодні 40-річчя святкує екс-мер Ірпеня, лідер Партія "Нові обличчя" Володимир Карплюк ??

Що ми знаємо про ювіляра? ??‍♂️? Володимир Карплюк починав свою політичну кар’єру як протеже регіонала Петра Мельника (екс-народний депутат за 95 округом). Карплюк подав в суд на Рух ЧЕСНО і програв. Пізніше з’явилися фотографії, які доводили, що політик був присутній разом з Петром Мельником на конференції “Партії регіонів”.

?? На посаду міського голови Ірпеня Володимир Карплюк балотувався тричі. Вперше він програв вибори 2010 року, але після Революції Гідності, коли майданівці у 2014 році люстрували тогочасного мера Ірпеня, Володимир Карплюк балотувався вдруге.

??‍♂️ Після перемоги на виборах з’ясувалося, що в декларації Карплюка була рекордна на той час кількість квартир - 67. Згодом Карплюк декларував нерухомість в Польщі та ділянку в Нацпарку “Голосіївський”, де він намагався звести багатоповерхівки. Під час перших кількох років перебування на посаді, Карплюк сумарно повів у відпустці майже півроку.

❌? Виборцям селища Коцюбинське Карплюк, за якого регіон активно забудовується, обіцяв дитячі садки. З 2014 року і до того, як Карплюк звільнився з посади, так і не з’явилося в громади жодного садка.Більше про ювіляра читайте в його профілі на ПолітХабі.

Нагадаємо, “Погляд” повідомляв про корупційні схеми Володимира Карплюка в циклі програм-розслідувань літа 2021 року “МаХляри”.

https://www.youtube.com/embed/s5L2Vo7oh5U
https://www.youtube.com/embed/-5IglMuhnZc

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.