#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Розпуск Ради - незаконний: думка політолога

20.05.2019 Катерина Бенке 0

Фото: УНІАН

Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко вважає, що рішення новообраного Володимира Зеленського - антиконституційне.

Про це політолог написав на своїй сторінці у Facebook.

"Президент Зеленський вирішив почати свої президентство з антиконституційного кроку - "розпуску Парламенту", як він сказав.
По-перше, конституційних підстав для цього немає. А по-друге, антипарламентаризм і апеляція до прямої демократії, чим була насичена його виборча програма, - це два основні інструменти чи симптоми прагнення узурпації влади", - заявив експерт.

Коліушко сподівається, що у Верховній Раді знайдуться депутати, які подадуть до Конституційного Суду та зможуть захистити українське законодавство.

Однак, за словами секретаря Центральної виборчої комісії Наталії Бернацької, після початку виборчого процесу до парламенту жодне судове рішення не зможе зупинити розпуск ради.

"Тілько-но буде оприлюднено указ (указ президента про розпуск Верховної Ради), з наступного дня ми будемо вже у виборчому процесі", - сказала секретар журналістам Інтерфаксу.