Роздача цуценят в Славутичі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68254021_2355154717900761_1177077753594249216_n.jpg)
В суботу 10 серпня о 9:00 у міському парку міста Славутич, що на Київщині, відбудеться роздача цуценят. З малюками можна буде зробити фото, погратися, пригостити смаколиками та обрати собі вірного друга і подарувати йому дім. Про це повідомляють на сторінці Славутицької міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68749866_2355154611234105_2273703141872500736_n.jpg)
Планується благодійний продаж еко-торбинок та собачого печива на користь безпритульних тварин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68753693_2355154607900772_8391383558190530560_n.jpg)
Номери телефонів контактних осіб: 050-412-11-43 Майя, 066-719-63-21 Олена.