Російського психолога не пропустили в Україну
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89035705_787974051689165_2726580771488792576_o-1.jpg)
Тетяна Мужицька прибула 13 березня до України, щоб провести майстер-клас на тему «Теорія неймовірності».
Однак прикордонники аеропорту "Жуляни" дізналися, що жінка незаконно відвідувала ТОТ АР Крим, де проводила тренінги з психології. Вона також повідомила правоохоронцям, що прибула до столиці України, начебто, з приватною метою – відвідати подругу, а не проводити майстер-клас.
Наразі росіянку не пропущено через кордон та, крім того, на три роки заборонено їй в'їзд на територію України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/89375075_1542688789216197_3366433540274126848_n.jpg)