Новини
Новини Київської області
Культура

Роботи Бенксі в Київській області захистили від вандалів

Біля кожного графіті встановлять систему безпеки.

Роботи Бенксі в Київській області захистили від вандалів - зображення
Роботи Бенксі в Київській області захистили від вандалів - 1 - зображення

У Київській області презентували систему захисту робіт Бенксі, яка має уберегти графіті від можливого вандалізму та погодних умов. Про це повідомила преслужба Київської ОВА.

"На роботах Бенксі в Бородянці, Ірпені та Горенці встановили бездротову систему безпеки Ajax із підключенням до цілодобового моніторингу охоронної компанії «Шериф»", ‒

преслужба Київської ОВА

Зазначається, що відтепер на будь-які спроби викрасти або зіпсувати малюнки миттєво реагуватиме швидка група охорони.

Знаходитимуться графіті під захистом, доки питання їх музеєфікації не буде вирішено остаточно.

Як повідомляв "Погляд", 2 грудня група осіб з Києва та Черкас демонтували картину з жінкою у протигазі, яку британський митець створив  на зруйнованому загарбниками будинку.

Роботи Бенксі в Київській області захистили від вандалів - зображення

Нагадаємо, тепер всі відмітки з точним місцемрозташуванням робіт Бенксі нанесли на спеціальну мапу. Тож кожен охочий може самостійно відвідати та побачити настінні графіті в реальному житі. Детальніше в матеріалі "Погляду". До слова, в Бородянці графіті Бенксі можуть віднести до культурної спадщини. А в Гостомельській громаді також вже розробляють план, як зберегти роботи британської зірки стріт-арту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.