#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Київ

Різко подорожчає транспорт: чому і скільки коштуватиме проїзд (ВІДЕО)

18.01.2022
Розмови про проїзд у комунальному транспорті столиці вартістю 20 гривень ведуться ще з листопада минулого року, проте реалізацію цього задуму  перенесли.

Подорожчання у столичному громадському транспорті, ймовірно, буде навесні. Разова поїздка на метро, трамваї чи тролейбусі коштуватиме 20 грн, проте для тих, хто матиме карту киянина, – 12 гривень. Також, ймовірно, будуть пільги для власників електронних квитків та проїзних.

Про це розповідає Апостроф.

На думку експертів, таке подорожчання цілком прогнозоване і є нормальним явищем, зумовленим зростанням цін.

"Подорожчало все, за рахунок чого відбуваються муніципальні перевезення, – газ, метал. Абсурдно, якщо при цьому не зросте ціна на проїзд. Якщо так відбувається, то є лише два варіанти: перший – ціни і так були високими, і цим користувалися перевізники, отримуючи високі прибутки (але це не так). І другий варіант – перевізники возять за старими цінами та працюють на збиток", - розповів "Апострофу" засновник ГО "Інфраструктурна рада" Володимир Шульмейстер.

Також однією із причин росту вартості проїзду в громадському транспорті є те, що кияни стали менше користуватися ним через пандемію.

"Ціна піднімається, тому що збільшилася собівартість перевезень одного пасажира. Одна з причин збільшення собівартості – падіння пасажиропотоку. Менше людей стали користуватися транспортом. Цьому сприяли транспортні обмеження та падіння довіри людей, тому що це скупчення людей, небезпечні в період пандемії", – каже "Апострофу" експерт із транспортного моделювання Дмитро Беспалов.

Нагадаємо, вартість проїзду в електричці Київ – Бориспіль зросла до 100 гривень.

Раніше повідомлялося, що проїзд центром Києва може стати платним.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.