Анонси
Культура
Київщина-суспільство

Різдво у Пирогово: Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує на святкування

30.12.2019 Кочкина Марина 0

7 січня 2020 року Національний музей народної архітектури та побуту України зпрошує відвідувачів на традиційне святкування Різдва.

З 13:00 години по наддніпрянських вулицях музею ходитимуть колядники (із різдвяними зірками, колядками та вертепними дійствами). Відвідувачі зможуть приєднатися до колядницьких гуртів, побачити традиційний атрибут українського Різдва - дідуха та дізнатися про його особливості.

Концертна програма розпочнеться на сцені Співочого поля музею з 14:00

Розважальна частина триватиме з 13:00 до 16:00
На гостей музею на Співочому полі чекають різноманітні народні забави: змагання на колоді, катання на конях, перетягування канату, «збивання Зими», міряння силою, якщо буде сніг - катання на санях, сніжна фортеця зі сніжками та інші конкурси. Гостей музею чекатимуть різноманітні гарячі страви української та європейської кухні.

Долучайтесь до конкурсу "Різдвяна зірка вашої родини": виготовіть свою сімейну зірку, завітайте з нею до музею та отримайте різдвяний подарунок. Підведення підсумків конкурсу відбудеться на сцені о 15:00

Для участі зареєструйтесь за телефоном 098 913 80 07.

Дістатися до музею можна:
11 тролейбусом від станції метро "Виставковий центр" та "Іподром" до кінцевої зупинки
507 маршрутка від станції метро "Вокзальна" (Південий ЖД Вокзал), "Либідська", "Деміївська", "Голосіївська", "Виставковий центр" та "Іподром" до центрального входу в музей
496 маршрутка від станції метро "Лук'янівська"