Новини
Україна
Україна-суспільство

Річна декларація ФОП за 2 хв у Дії (ВІДЕО)

В "Дії" сума податку до сплати вираховується автоматично, так само, як і дані про Єдиний соціальний внесок.

У застосунку Дія можна подати річну декларацію ФОП за 2 хвилини.

Це можна зробити онлайн і безкоштовно — у кілька кліків зі свого смартфону.

Для ФОПів 1 та 2 груп у застосунку Дія виберіть Послуги - Податки ФОП, перейдіть до пункту Декларації, Введіть суму доходу за рік та контактні дані. Дія заповнить дані про ЄП та ЄСВ. Підпишіть декларацію Дія.Підписом.

Для ФОПів 3 групи:

Декларація заповнюється за принципом всіх попередніх періодів - потрібно внести суму доходу лише за 4 квартал. Дія зробить запит до Податкової на декларацію за три інші квартали і підтягне суму доходу за 9 місяців.

Сума податку до сплати вираховується автоматично, так само, як і дані про Єдиний соціальний внесок. Відредагуйте дані та суми в декларації і підпишіть Дія.Підписом.
Нагадаємо, через застосунок "Дія" можна буде отримувати витяг з Єдиного державного реєстру. А також, в додатку має з'явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Однак, як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не розповідають.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.