Реєстрація електронних кабінетів для вступників відкрита
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/notebook-2386034_960_720-e1561455954172.jpg)
Цього року вступники, які мали електронні кабінети з 2016 до 2018 року, мають заново створити особисту сторінку.
Про це повідомляють в Єдиній електронній базі з питань освіти.
Так реєстрація електронних кабінетів вступників розпочалась з 1 липня. Для створення електронного кабінету абітурієнтам необхідно вказати дані документа про закінчення загальної середньої освіти. Також потрібна інформація сертифіката ЗНО, в якому абітурієнт мусить сам порахувати середнє значення з усіх балів іспиту.
У самому кабінеті абітурієнти мають завантажити свої відскановані документи, які не перевищують у розмірі 1 Мб. Вступники, які отримали диплом до 1998 року, можуть подавати документи на конкурсний відбір самостійно.
У разі помилки при вході до кабінету кабінету, у МОН радять почистити кеш комп'ютера, після цього відкрити нову вкладку, де ввести адресу електронного кабінету та натиснути Ctrl+F5.
Цього року, за даними Українського центру з оцінювання якості освіти, українські школярі найкраще впорались з іспитами з хімії, української та іспанської мов.