#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Гостомель
Події

Рейдерське захоплення території в Гостомелі (ВІДЕО)

04.12.2021 925
Господарчий центр у Гостомелі вже понад місяць не може працювати у звичайному режимі. Адже доступ до магазинів заблокований.

У Гостомелі вже понад місяць тому вирили траншею глибиною пів метра вздовж господарчого центру. Людям доводиться обходити ями. До того ж було заблоковано роботу 8 магазинів, а прохід тротуаром для мешканців став неможливим.

Раніше у цьому місці обіцяли змінити тротуар, але своїх обіцянок ніхто не дотримався.

На переконання голови правління Гостомельського споживчого товариства Анатолія Калити, йдеться про рейдерський захват  торговельного центру.

"Спочатку зняли асфальт, казали, що будуть робити поточний ремонт. Коли я вимагав в них документи на право рити землю, сказали, представники селищної ради, що на поточний ремонт не потрібно ніяких документів"

Анатолій Калита

Однак, коли почали рити траншею вночі, підприємці викликали поліцію. Ба більше, у господарчому центрі хтось обрізав електричні проводи.

"Погоріли комп'ютери, пішла фаза на землю, на газову трубу і куток крайньої крамниці почав горіти".

Анатолій Калита

Підприємці вирішили самостійно викликати техніку, щоб засипати траншею. Мешканці Гостомеля підозрюють, що у такий спосіб магазини намагаються закрити, в результаті споживче товариство не зможе отримувати прибуток з оренди і сплачувати за землю.

"Створюються такі умови, щоб керівник підприємства погодився на "умови" віддати записані споруди. Я чув, що "пропозиції" різні, включно з тим, що якимось чином можуть і зруйнувати ці споруди, щоб їх знецінити", - пояснює депутат селищної Гостомельської ради Юрій Марчук.

Натепер підприємцям надали два документи – дозвіл на земельні роботи, виданий приватній особі та погодження ордеру від поліції, проте проєктна та фінансова документація відсутня.

"Я написав депутатське звернення ще 11 листопада, вони мали на нього відповісти 25 листопада. На сьогодні відповіді немає. Тобто це повне ігнорування депутатських запитів. І наразі ніяких робіт як не відбувалося, так і не відбувається", - прокоментував ситуацію депутат селищної ради Никита Шупов.

У підсумку, Гостомельське споживче товариство вже найближчим часом збирається подати до суду на селищну раду.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.