Новини
Васильків
Київщина-суспільство

Ресторани Василькова змагаються за звання найкращого

05.08.2019 Надiя Проценко 0

Ресторани Василькова змагаються за звання найкращого

З 2 по 31 серпня триває конкурс «Найкращий ресторан міста Василькова», мета якого – долучити мешканців до життєдіяльності міста, підтримати ресторанні заклади, створити умови для подальшої співпраці.

У конкурсі заклади ресторанного господарства міста оцінюватимуться за вподобаннями його відвідувачів. Васильківчани та гості міста мають проголосувати за улюблений ресторан, де, на їхню думку, найкраще можна відпочити, скуштувати смачні страви, де офіціанти – люб’язні й уважні, а інтер’єр налаштовує на позитив.

На сьогодні у списку номінантів такі ресторани, як: «Інтелігент», «Консул», «Авалон», «Прага», «Парадайз», «Бабай-Садиба». По закінченню конкурсу переможець отримає відзнаку «Найкращий ресторан міста Василькова».

Організатор конкурсу – Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради, яке проводить конкурсне опитування у фейсбук-групі «Форум вільних людей». Щоб взяти участь в опитуванні, потрібно долучитися до спільноти цієї групи та натиснути на улюблений ресторанний заклад.

Ресторатори, які не знайшли свій заклад у переліку номінантів конкурсу, можуть надіслати на електронну адресу [email protected] інформацію щодо свого ресторану та гарне фото для подальшої участі.

Фото з інтернет-ресурсів