Новини
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

«Ресторанний бізнес» шахрайки фінішував у Вишгороді

31.05.2019 Косянчук Інна 0

Правоохоронці затримали жінку, яка ошукувала заклади громадського харчування по всій  Україні

Раніше судима молода жінка шахрайським способом заволоділа чужими коштами в готельно-ресторанному комплексі Вишгорода. Схема проста і спрямована на довірливість рестораторів. Жінка, називаючи себе родичкою людей, які замовляли проведення урочистих заходів у ресторанах, попросила адміністратора повернути їй кошти, внесені як завдаток на замовлення, мовляв, через неможливість провести святкування. От і цього разу – в готельно-розважальному комплексі  Вишгород жінці повернули 3,5 тисячі чужих гривень, які вона привласнила та зникла з місця події.

Та цього разу їй не вдалося втекти далеко. Учора, 29 травня, правоохоронці Вишгородського району жінку розшукали, затримали і доставили до Вишгородського районного суду. Там їй обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За процесуального керівництва Вишгородського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України.

Як зауважує прокуратура Київської області, підозрювана в аналогічний спосіб обдурювала людей та власників ресторанів по всій території України. Так, під час слідчих дій встановлено, що вона перебуває у розшуку за скоєння ряду аналогічних кримінальних правопорушень на території не лише Київської, а й Львівської, Волинської та Рівненської областей.

Досудове розслідування триває.