#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство

Репетиція інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського

19.05.2019 Косянчук Інна 0

За словами очільника столичної поліції Андрія Крищенка, всі бажаючі зможуть прийти і подивитися на інавгурацію на площу Конституції перед парламентом, але з дотриманням заходів безпеки

Сьогодні, 19 травня, біля Верховної Ради триває репетиція інавгурації новообраного Президента України Володимира Зеленського, яка має відбутися завтра, 20 травня. Він складе присягу на вірність Українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради. Початок інавгурації — о 10.00. Нині між Маріїнським парком і будівлею Верховної Ради встановлено жовто-блакитний паркан, а перед Маріїнським палацом і Верховною Радою змонтовано два великі екрани, на яких транслюватимуть  церемонію інавгурації.

На місці працюють техніки, оператори і режисери. Прес-служба Володимира Зеленського раніше повідомила, що для представників ЗМІ буде облаштовано медіа-зону на площі перед Верховною Радою для висвітлення процедури інавгурації.

В урядовому кварталі правопорядок забезпечує поліція та працівники Нацгвардії. Правоохоронці готуються навіть  прибрати автомобілі, припарковані поблизу локацій проведення інавгурації.

Очільник столичної поліції Андрій Крищенко зауважив, що у день інавгурації Зеленського буде повністю перекритою лише вулиця Грушевського і частина вулиці Інститутської. Всі бажаючі зможуть прийти і подивитися на інавгурацію на площу Конституції перед парламентом, але з дотриманням заходів безпеки, які проводитимуть і поліцейські, і працівники державної охорони". Зокрема, на вході до Маріїнського парку встановлять рамки металодетекторів, буде "серйозна перевірка”. Крищенко також порадив громадянам не брати із собою заборонені і потенційно небезпечні предмети.

На церемонії інавгурації, за даними Міністерства закордонних справ, буде майже 60 іноземних гостей. Серед них - 5 президентів: Латвії, Литви, Естонії, Грузії, Угорщини; віце-президент Туреччини, прем‘єр-міністр Молдови, глава парламенту Азербайджану; 4 віце-прем’єри: Білорусі, Румунії, Словаччини, Болгарії; 4 міністри: від США - енергетики, від Канади - оборони, від Франції - з питань Європи, від Польщі - глава МЗС.

Очікується, що після інавгурації в парламенті Зеленський візьме участь у церемонії представлення командувачів видами ЗСУ та церемонії підняття Державного прапора України. Потім Президент і його дружина Олена Зеленська привітають глав іноземних делегацій, а далі Зеленський побуває на прийомі для глав іноземних делегацій.

Двосторонні зустрічі з главами іноземних делегацій в Адміністрації Президента України заплановані у другій половині дня понеділка.

Джерело: Укрінформ