Новини
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

Рейтинг "Нових облич" Карплюка за 2019 рік зменшився втричі

23.12.2019 ІА Погляд

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування серед мешканців Ірпеня та Приірпіння та виявила, що рейтинг підтримки партії “Нові обличчя” за останні 9 місяців знизився майже на третини. В березні аналогічне опитування показало понад 28% підтримки виборців, та в грудні 2019 року їх виявилось майже втричі менше - всього 9,9%.

Дві третини опитаних відповіли, що пішли б на місцеві вибори, якби ті відбулись найближчої неділі. Та серед них найбільше респондентів - 38,5%, віддали б свій голос партії “Слуга народу”. На другому місці опинилась партія “Європейська Солідарність” - 13,6%. “Нові обличчя” зі своїм результатом у 9,9% опинились на третьому місці. 


Крім того “Рейтинг” поцікавився в респондентів, які проблеми регіону їм здаються найгострішими на даний момент. Аж 37% опитаних відповіли, що найбільше їх турбує проблема нестачі дитячих садочків в їхньому населеному пункті. Ще 34% незадоволені кількістю місць у школах регіону. Також 30% опитаних серед проблем вказали вирубку лісу під забудову

Думка респондентів щодо відставки Володимира Карплюка з посади мера Ірпеня також змінилась, порівнюючи дані з аналогічним опитуванням у 2018 році. 37% опитаних вважають, що Карплюк пішов з посади через бажання уникнути відповідальності за скоєї правопорушення, адже за останні роки його прізвище не раз фігурувало в корупційних скандалах. У 2018 році лише 22% респондентів вважали так само.

Довідково: “Рейтинг” є однією з найбільших соціологічних груп в країні, що на постійній основі здійснює загальнонаціональні та регіональні політичні, тематичні, маркетингові та медіа-дослідження. Опитування щодо суспільно-політичних настроїв Ірпеня та Приірпіння проводилось 2-8 грудня. Методом формалізованого особистого інтерв’ю було опитано 1000 респондентів.