Київщина
Технології

Редизайн робочого столу Twitter тепер використовує найкращі можливості мобільного додатку

17.07.2019 Олена Стець 0

У десктопній версії Twitter з’явився новий дизайн, який додає більше можливостей для налаштування і має повністю перебудовану навігацію. Редизайн був відкритий для тестувальників впродовж останніх декількох місяців, а тепер – стане доступний усім, протягом декількох днів. На відміну від попередніх змін, цей редизайн є обов’язковим і повернутися до минулої версії стане неможливим.

Редизайн робочого столу Twitter тепер використовує найкращі можливості мобільного додатку

Найбільш помітна зміна – це те, що верхню панель навігації перемістили на ліву бічну панель, яка тепер містить закладки, списки, профіль і нову вкладку «Пошук». Twitter повідомив, що дана вкладка була перенесена з мобільного додатку, щоб демонструвати користувачам більше живих відео і персональних місцевих тенденцій. Особисті повідомлення також не обійшлись без змін, тепер розмови і відправлені повідомлення відображаються у тому ж вікні. У десктопній варіації додані різні теми та схеми налаштувань кольору, у тому числі більше одного варіанту темного режиму.

Редизайн робочого столу Twitter тепер використовує найкращі можливості мобільного додатку
Twitter

Twitter реалізував ще кілька функцій із своїх мобільних додатків для поліпшення роботи соціальної мережі на комп’ютері. Наприклад, кнопку, що дозволяє перемикатися між переглядом останніх, упорядкованих в хронологічному порядку твітів, замість топових твітів.

https://twitter.com/Twitter/status/1150812293124546561

Бічна панель навігації також має полегшити користувачам з декількома обліковими записами швидке перемикатися між ними, без необхідності входити та виходити з системи – функцію, яка була доступна в мобільному додатку, протягом багатьох років, при тривалому натисканні на значок «Додому».

Фото матеріал з відкритих джерел