Новини
Культура
Новини Кіно

«Редакція»: фільм українського режисера підтримано німецьким фондом


Нова стрічка Романа Бондарчука, яка стала одним із переможців 14-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно, підтримана німецьким фондом Mitteldeutsche Medienfoerderung.

Німецьким копродюсером стрічки виступила компанія Elemag Pictures, повідомляє ДержКіно України.

фото ДержКіно України

Про що фільм

“Редакція” — драма з елементами комедії, яка висвітлює одну з найбільш гострих і значущих проблем цифрової ери — життя людини у світі постправди серед заангажованих ЗМІ та всюдисущих соцмереж. Головний герой Юра, молодий співробітник природничого музею, вирушає в експедицію на пошуки рідкісного ховраха, але стає свідком підпалу лісу. Він приносить фото підпалювачів у редакцію місцевої газети і за збігом обставин лишається в ній працювати. Юра починає власне розслідування, кому вигідні підпали і чому горять ліси.

ілюстративне фото

Хто створював стрічку

Автори сценарію — Алла Тютюнник, Роман Бондарчук і Дар’я Аверченко, оператор — Вадим Ільков. Продюсерки картини — Дар’я Бассель, Дар’я Аверченко (Україна) та Таня Георгієва-Вальдхауер (Німеччина). Виробництво — Moon Man, за підтримки Держкіно.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що шведський фонд підтримав психологічну драму про наслідки війни на Донбасі.Також ми писали про український мультфільм, який покажуть на кінофестивалі у Фінляндії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.