Новини
Україна
Акції
Культура
Події

#ReadWomenPEN: про книги, написані жінками

06.03.2020 Косянчук Інна 0

Члени PEN Ukraine діляться рекомендаціями на цікаві та важливі книги

У межах медіакампанії #ReadWomenPEN, присвяченій Міжнародному жіночому дню, український ПЕН вирішив протягом тижня публікувати рекомендації про книги, написані жінками, розповідати про те, що можна почитати цікавого і важливого.

Зокрема, Ірина Славінська вирішила порекомендувати читачам такі книжки:

«Tanja Maljartschuk "Біографія випадкового чуда": Неймовірна історія про жінку та її чудеса. І про те, чи готове суспільство це приймати. Свого часу ця книжка стала для мене неймовірно важливим текстом.

Larysa Denysenko "Нова стара баба". Текст, який я дуже люблю за живу мову діалогів. Лариса Денисенко вирізняється дуже уважним вухом і вправною авторською рукою. Тому її героїнь ми легко можемо впізнати навіть у наших сусідках :) А ще скоро ця неймовірна книжка зазвучить на Радіо Культура в програмі "Аудіокнижка".

Irena Qarpa Karpa "Добрі новини з Аральського моря": Тут є чотири сильні героїні. Є Париж. І є неймовірне відчуття пристрасті та власної спроможності вернути гори», зазначила Ірина Славінська.

Письменник Oles Ilchenko порекомендував звернути увагу на такі книги Євгенія Кононенко, "Слова свого роду"; Марина Гримич, "Клавка"; Кирпа Галина, "Дивний лис і дивний ліс".

Письменниця та перекладачка Марія Галіна радить такі твори: Світлана Тараторіна, "Лазарус"; Маріам Петросян, "Дім, в якому..."; Ия Кива ,"Подальше от рая".

#ReadWomenPEN триає!