Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

"Разом": український кінорежисер зняв стрічку про труднощі під час самоізоляції

02.06.2020 Кочкина Марина 0

Макс Балтер створив короткометражний фільм Together ("Разом"). 6-хвилинний трилер Together - це історія про самотність і тривожності під час самоізоляції на карантині.

Про це повідомляє lemonade.style. Саме такі емоції переживає головна героїня Анна, якій постійно здається, що в квартирі є хтось чужий. Головну роль зіграла Маруся Іонова - актриса театру ДАХ і соціального рейв-бенду ЦеШо.

&feature=emb_logo

"Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тому мені захотілося її розповісти на тій мові, якою я володію найкраще - мовою відео. Сценарій написав Богдан Соломаха. Коли я його прочитав, то відразу зрозумів, що знаю, як зняти це кіно в рамках обмежених умов і бюджету", - розповідає режисер короткометражки Макс Балтер

Над стрічкою працювала команда з 8 чоловік, дотримуючись правил безпечної зйомки під час карантину. Знімальний процес тривав 16 годин, а локацією виступила квартира режисера.

Фільм Together став другою режисерською кінороботою Балтера. У 2018 році його короткометражний фільм про булінг Riposte потрапив до фіналу в номінації Best Visual Effects одного з найбільших в світі фестивалів короткого метра.