Новини
Українка
Російсько-Українська війна

Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО)

Внаслідок влучання уламку ракети в багатоповерхівку постраждала 13-річна дівчинка.

Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - зображення
Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - 1 - зображення
Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - 2 - зображення

Після масованого ракетного удару по Україні, на Київщині вже знайшли уламки ракет, які російська армія запустила в ніч на 28 квітня. Про це повідомив очільник Нацполіції у Київській області Андрій Нєбитов.

"Чергове нагадування про те, що війна в нашій країні продовжується. Навіть на віддаленій території від лінії зіткнення ворог продовжує використовувати балістичні та крилаті ракети для обстрілу наших міст, знову страждає цивільна інфраструктура і мирні люди", –

очільник Нацполіції у Київській області Андрій Нєбитов

Він також розповів, що внаслідок влучання уламку ракети в багатоповерхівку постраждала 13-річна дівчинка.

Наслідки ракетного удару також показав голова КОВА Руслан Кравченко. За його словами, мешканцям будинку надається вся необхідна допомога та вирішується питання щодо їх забезпечення тимчасовим житлом. Також мають розпочати демонтаж фасаду пошкодженої частини будинку, провести інструментальне обстеження, у максимально короткі терміни розробити проєктно-кошторисну документацію та оперативно розпочати капітальний ремонт пошкоджених квартир і будинку.

Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - зображення
Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - 1 - зображення
Ракетна атака на Київщину: влада показала наслідки (ФОТО) - 2 - зображення

Як повідомлялося, в Українці уламки ракет впали на багатоповерхівку.

Нагадаємо, в ніч на 28 квітня ворог здійснив масований ракетний обстріл України. Сили протиповітряної оборони збили 21 крилату ракету з 23 запущених.

Попередній масований ракетний удар россіяни здійснили в ніч на 9 березня, тоді окупанти випустили по Україні 81 ракету. Що ще відомо про нічну ракетну атаку окупантів – у матеріалі "Погляду". Також дивіться, які наслідки ракетного удару по столиці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.