Блоги

Радомир Мокрик: У Києві перейменували вулицю на честь Івана Дзюби

В наш похмурий час знаходиться місце й для радісних новин. Сьогодні в Києві знову проголосували зміну назв низки вулиць.

Радомир Мокрик: У Києві перейменували вулицю на честь Івана Дзюби - зображення

Серед трьох десятків перейменувань відбулось одне, за яке я не просто давно вболівав, а й мав за честь допомогти у його здійсненні. У Святошинському районі з’явилась вулиця Івана Дзюби.

Дякую Tymish Martynenko Kushliansky і особливо пані Марті Дзюбі за те, що погодилась нам допомогти у цій справі.

Наскільки я знав пана Івана і наскільки можу собі уявити – він би до такої справи віднісся з притаманним гумором та іронією.

Але я переконаний, що це зараз робиться навіть не для нас – а для наступних поколінь. І вулиці в столиці України мають мати достойні назви.

А Іван Дзюба був не лише знаковим інтелектуалом українського ХХ століття – але й справді дуже достойною людиною. Дякую за це рішення.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Радомир Мокрик

Раніше у своєму блозі Радомир Мокрик розповідав, про Тімоті Снайдера – видатного історика і справжнього друга України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.