#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство
За кордоном

Рада Європи під загрозою: шість іноземних делегацій зробили гучну заяву

27.06.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Getty Images

Делегації Естонії, Грузії,Латвії,Литви, Польщі, Словаччини та, звісно, України не підтримали ратифікацію повноважень Росії у ПАРЄ.

Про це написала віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

"Відновлення прав російської делегації без виконання Російською Федерацією будь-яких численних вимог Асамблеї, суперечить основним цінностям Ради Європи та її Статуту. Цей крок посилає дуже неправильний сигнал країні, яка вдалася до збройної агресії, отруєнню осіб, недотриманню прав своїх громадян і прагненню дестабілізувати демократію в Європі, замість того, щоб сприяти її розвитку", - зазначають у своїй заяві делегати.

Учасники делегацій не знають, як пояснити жителям своїх країн, чому Рада Європи захищає інтереси країни-агресора, а не інтереси європейських держав. "Майбутнє Ради Європи під загрозою в цілому, тому що вона втрачає довіру людей, на захист яких вона має стояти", - заявляють члени делегацій. Наразі вони повертаються до своїх країн та вирішуватимуть, як співпрацювати з Асамблеєю в майбутньому.

Нагадаємо, що, незважаючи на виступи проукраїнських депутатів, ПАРЄ все ж повернула Росію з усіма повноваженнями до складу Асамблеї.