Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Психологи-волонтери: Віднайти новий сенс життя (ВІДЕО)

27.09.2022
Після повномасштабного вторгнення багатьом з них довелося перекваліфікуватися у воєнних психологів.

Психологи — люди, які надають допомогу по збереженню ментального здоров’я своїм пацієнтам. Після повномасштабного вторгнення багатьом з них довелося перекваліфікуватися у воєнних психологів. З того часу вони поряд з нашими захисниками у госпіталях крокують непростий шлях – впоратися з психологічними травмами після поранень та віднайти новий сенс життя.

Психологи створили у Вінниці волонтерський осередок під керівництвом Сергія Міщука аби допомогти пораненим українським воїнам відновлюватись і жити далі. Команда психологічної служби ГО “Земля Родина” складається з 25 кваліфікованих психологів, що пройшли спеціалізовану підготовку та мають практичний досвід роботи.

Створив, очолює та координує команду Сергій Міщук, лікар, психолог, психотерапевт, науковий кореспондент лабораторії консультативної психології та психотерапії інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, провідний національний тренер (супервізор).

Детальніше у сюжеті.

Також дивіться сюжет "Погляду" про те, як волонтери на Львівському вокзалі допомагають переселенцям. Вони годують, вдягають, шукають житло та транспорт, а головне роблять все це безкоштовно.

Натомість активіст із Канади Пол Г‘юз приїхав до України 4 березня і наразі віддано допомагає мешканцям села Загальці, що на Бородянщині. Спільно із небайдужими волонтерами представник організації H.U.G.S. збирає потреби місцевих мешканців, доставляє ліки та розбирає завали, на місці яких до приходу рашистів на Київщину вирувало життя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.