#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Події

Приїхали «милуватися краєвидами»: українські прикордонники затримали нелегалів з Білорусі

18.11.2021

Групу з 15 громадян з країн Близького Сходу затримали при спробі потрапити до України під виглядом туристів.

Фото: Reuters

Нелегальні мігранти спробували перетнути кордон України та Білорусі під виглядом туристів. Про це повідомила пресслужба Держприкордонслужби України.

Нелегали їхали автобусом з Мінська. Прикордонники провели додаткову перевірку іноземців і з'ясували, що ті тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували у Гродненську область оглядати «визначні пам’ятки».

Мігранти спробували переконати українських прикордонників у тому, що їх цікавлять краєвиди львівської області, а звідти вони, мовляв, планували повернутися додому.

Зазначається, що більшість людей з-поміж затриманих, мала паспорти, видані в один період. Наразі військовослужбовці Держприкордонслужби прийняли рішення щодо не пропуску та повернення мандрівників до Республіки Білорусь.

Як відомо, Україна відправила на кордон із Білоруссю 8,5 тисяч силовиків. Посилення охорони державного кордону зумовлене ризиком перенаправлення нелегальних мігрантів з Близького Сходу та Азії з Білорусі на територію України.

Раніше поліція Київщини спростувала інформацію про те, що у Чорнобильській зоні відчуження начебто затримали групу нелегальних мігрантів з Пакистану та Афганістану. У мережі активно поширюють інформацію про незаконний перетин кордону групою біженців. 

Нагадаємо, нелегальні мігранти почали залишати кордон між Білоруссю та Польщею. Сотні мігрантів провели майже два дні біля КПП “Брузги-Кузьниця”. Вони збирають речі залишають свій табір у супроводі білоруських силовиків.

Як повідомляв “Погляд”, Україна готується до ескалації на кордоні з Білоруссю. Через це держава посилює охорону кордону. Ситуацію на білорусько-польському кордоні розглядають, як стратегію Кремля на послаблення Євросоюзу.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.