#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Принципи формування прожиткового мінімуму Мінсоцполітики хоче переглянути

12.03.2020 Косянчук Інна 0

Міністерство соціальної політики та народні депутати України планують розробити нові підходи найближчим часом

„Ми принципово за необхідність перегляду підходів до формування прожиткового мінімуму”, – наголосила міністр соціальної політики Марина Лазебна на засіданні Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Прожитковий мінімум – це найбільш значущий показник в соціальній політиці, оскільки на його снові визначається понад 150 різних виплат, допомог, штрафів тощо. Тому збільшення прожиткового мінімуму призводить до їх автоматичного перерахунку та необхідності вишукання додаткових видатків бюджетів. З метою забезпечення комплексного вирішення проблеми прожиткового мінімуму є доцільним вивчити кращий світовий досвід та розробити єдиний підхід щодо оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму як основного показника боротьби з бідністю», йдеться у повідомленні Міністерства соціальної політики.