Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль

Прикордонники "Борисполя" не впустили співачку Глюкозу до України


Жінка незаконно відвідувала тимчасово окупований Крим.

фото ДПСУ

Росіянка прибула в Україну серед пасажирів рейсу з Мінська. Під час оформлення прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» з’ясували, що вона порушувала українське законодавство, відвідуючи окупований її країною Кримський півострів.

Як розповіли у ДПСУ, прикордонники дізналися, що співачка неодноразово давала концерти в Криму, а в Україну громадянка Росії планувала потрапити з приватною метою.

У ході спілкування іноземка постійно плуталась у своїх відповідях, зокрема на початку зазначила, що в Криму останній раз була лише у 2013 році.  

Проте працівники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» були невблаганні і за порушення вимог Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» росіянці заборонили в’їзд в Україну на три роки. З відповідним штампом у документі вона вилетіла зворотним рейсом у Білорусь.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли відомі іноземці, які незаконно відвідували Крим, хотіли потрапити в Україну.

Так, нещодавно "Погляд" писав, що прикордонники “Борисполя” не впустили російського актора.

Також двох акторів театру та кіно, громадян Росії, було не пропущено в Україну 24 березня.