Новини
Київщина
Анонси
Вишгород
Київщина-суспільство

При Вишгородській райдержадміністрації створюють молодіжну раду

15.08.2019 Косянчук Інна 0

Після зустрічі ініціативної групи з керівництвом РДА  установчі збори нового молодіжного формування району запланували на 10 вересня

Перше засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування молодіжної ради при Вишгородській райдерждміністрації відбулося учора, 14 серпня. Під час зустрічі обговорили організаційні моменти, положення про роботу ради тощо. В. о. голови Вишгородської РДА Олексій Данчин повідомив про готовність співпрацювати, щоб молодь Вишгородщини могла розвиватися, реалізувати свій потенціал та втілювати в життя ініціативи.

Про це повідомила Вишгородська районна державна адміністрація, і поінформува, що 10 вересня о 14:00 у малому залі засідань адміністративного будинку (м.Вишгород, пл. Шевченка 1, ІІ поверх) відбудуться установчі збори з формування молодіжної ради при Вишгородській РДА.

Також у повідомленні йдеться, що до складу молодіжної ради запрошуються громадяни України віком від 13 до 35 років, які можуть податися особисто, та представники громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики на території Вишгородського району за рішенням інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради.

Для участі в установчих зборах до 23:59 години. 2 вересня необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.  Представникам громадських організацій, окрім анкети, необхідно подати ініціативній групі рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради, відсканований варіант на електронну адресу [email protected] або оригінал за адресою: м.Вишгород, пл. Шевченка 1, каб. № 57 (ІІ поверх) з 08.00 до 17.00.

Склад молодіжної ради – а це 35 осіб - буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які виявили бажання брати участь у роботі ради. Термін повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Фото з Фейсбук-сторінки Вишгородської РДА