Суспільство
Київ

Проїзд центром Києва може стати платним

04.01.2022
У такий спосіб у столиці пропонують боротися із заторами, оскільки Київ посідає 8 місце у рейтингу європейських міст за частотою виникнення корок на дорогах.

Проїзд центром Києва може стати платним - зображення
Фото: pixabay

Як повідомляє портал autogid.pro, посилаючись на відповідну петицію, адресовану міській владі Києва, запровадження платного проїзду для автівок у центральних районах знизить частоту виникнення заторів.

Водночас автор петиції пропонує зробити платний проїзд не 24 години на добу, а у певний проміжок часу – з 7:00 до 18:00. Також плату за проїзд центром міста не братимуть із громадського транспорту, електрокарів та спеціального транспорту.

Петиція, згідно з якою можливе введення такого способу боротьби з пробками, набрала вже 100 голосів, тоді як загалом необхідно 500.
Втім, розв’язати проблему заторів можна не лише шляхом зниження навантаження на автошляхи. Актуальним залишається і будівництво нових доріг, але для цього необхідно місце, якого у центрі Києва просто немає.

Раніше повідомлялося, що вже у 2022 році у столиці почнеться будівництво першої платної автодороги. Наразі проєкт знаходиться на стадії завершення підготовки техніко-економічного обґрунтування, затвердити остаточний проєкт мають протягом 2-3 місяців.

Тим часом за рік у рамках програми "Велике будівництво" в Україні збудували або оновили 5 098 кілометрів доріг державного значення, а також 250 штучних споруд. Загалом було інвестовано 106 мільярдів гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.