#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Події

Проєкт на 170 мільйонів доларів: компанія зі США побудує логістичний комплекс у Гурівщині

15.11.2021 3

Комплекс площею 340 тис. кв. м. збудує компанія Amstar.

Фото: pixabay.com

Про це повідомив голова Київської ОДА Василь Володін. Він зазначив, що проєкт стане потужною передумовою для розвитку області та створення нових робочих місць.

«Саме тому спільно з Агентством регіонального розвитку Київської області працюємо над тим, щоб налагодити якісну комунікацію з інвесторами. Один із прикладів – це компанія Amstar. Вони вже почали будувати на території Дмитрівської громади логістичний комплекс”, – зазначив Володін.

Компанія планує інвестувати у будівництво 170 мільйонів доларів, комплекс буде розташований  у селі Гурівщина Бучанського району Київської області. Загальна площа об'єкту складатиме 55 га, площа приміщень логістичного комплексу - 340 тис. кв. м.

Раніше "Погляд" інформував, що у Білій Церкві відбувся відкритий діалог представників бізнесу та влади щодо створення індустріальних парків. Серед іншого, розглядалися питання залучення інвестицій та створення нових робочих місць.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Приірпіння, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.