Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Проти посадовців фіскальної служби відкрито 67 кримінальних проваджень

22.04.2019 Косянчук Інна 0

З них 49 справ розпочато за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС

За результатами  заходів, спрямованих підрозділами Головного управління внутрішньої безпеки ДФС на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС упродовж січня березня цього року, відкрито низку кримінальних проваджень..

Так, за фактами вчинення посадовими особами органів фіскальної служби корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності органами досудового розслідування розпочато 67 кримінальних проваджень, з них 49 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 16 повідомлень про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Загалом упродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 30 адміністративних протоколів про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією. 

Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України. І звернула увагу, що для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів, підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій. Зокрема, з метою забезпечення відкритого доступу громадськості до інформації про антикорупційні заходи, що вживаються Державною фіскальною службою України, на веб-порталі відомства розміщена інформація про викриті корупційні правопорушення з боку співробітників.