#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ

Проти "Плюшкіних": у Києві заходилися боротися із захаращеними квартирами

23.02.2021 Дар'я Сафронова 0

У випадках надходження на спецлінію 102 повідомлень громадян про те, що їхні сусіди живуть у захаращених сміттям квартирах, на місце події виїжджають співробітники відділів превенції районних управлінь поліції.

Як повідомляє Національна поліція у м. Києві, лише із 9 квартир на території 9 районів Києва було вивезено понад 20 тонн сміття.

"У захаращених квартирах, власники яких зносять до помешкання старі речі та непотріб, виникає неприємних запах, і як результат - антисанітарні умови проживання. Також є загроза виникнення аварійних ситуацій, як-от витік газу, пожежа або затоплення", -

заступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності столичної поліції Віктор Мандибура

Саме тому поліцейські викликають на такі адреси комунальні служби, аби розчистити помешкання від сміття, та проводять із господарями профілактичні бесіди.

"Бувають навіть випадки, коли власники квартир за станом здоров’я не могли самостійно винести речі та потребували невідкладної медичної допомоги, але не могли вийти через завали сміття. Ми одразу викликали лікарів і допомагали їм дістатися до кімнати, де знаходиться людина, котра потребує фахової допомоги", -

Віктор Мандибура
&feature=emb_title

Так, на Русанівці, по вул. Ентузіастів, 47/1, люди зберігали у себе в квартирі 7 тонн сміття і 2 одиниці зброї. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook депутат Київради Олесь Маляревич.

Завдяки зусиллям поліції, комунальників та Дніпровської адміністрації, 17 лютого зброю вилучили, сміття вивезли.

"Це не тільки про гігієну, а в першу чергу про безпеку людей, які живуть поруч!", -

Олесь Маляревич

Отже, на черзі – відпрацювання ще трьох районів столиці.

"Погляд" також повідомляв, що на Вишгородщині сусіди витягли жінку з задимленого помешкання.

Раніше "Погляд" писав, що у Дарницькому районі Києва людина потрапила до бункеру з приймання твердих побутових відходів. Чоловіка, який увесь час був у свідомості, було передано медикам.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.