Новини
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

“Простір / Space”: під час карантину в Україні завершили зйомки фантастичного фільму

25.05.2020 Кочкина Марина 0

23 травня “Кінокомпанія Гагарін Медіа” завершила знімальний процес повнометражного фантастичного ігрового фільму “Простір / Space”. Зйомки тривали майже два місяці в умовах ізоляції під час пандемії COVID-19.

Про це повідомляє проєкт “Нове українське кіно”.  Творці стрічки, всі, хто брав участь у процесі, знаходились у своєму просторі і спілкувався з автором фільму Дмитром Томашпольським онлайн.

“Кіно – це завжди вікно у Космос. А ще я вважаю, що фільм – це жива істота. Те, що ми робимо зараз, є просто тому підтвердженням”, – розповів режисер.

Загалом в картині знялось 67 артистів. Зйомки проходили у 76 локаціях в Києві, Одесі, Тернополі, Запоріжжі, Богуславі та Вільнюсі. Знято біля 700 годин зображення. Продюсер фільму “Простір / Space” – Олена Дем’яненко. За словами режисера Дмитра Томашпольского, виробництво фільму “Простір” може бути завершено вже до кінця поточного року.

Кожен наступний епізод сценарію повідомлявся виконавцям напередодні чергового знімального дня. Актори самі вирішували, які саме дії виконувати у запропонованих обставинах. Потім матеріал надсилався режисеру. Повний сюжет та фінал нікому з виконавців не розголошувався до останнього.

&feature=emb_logo

Нагадаємо, акторські проби митець приймав також онлайн. Відео-завданням було зняти на телефон чи іншій пристрій власну ідею «Що я зроблю в перший день скасування карантину?». Неодмінною умовою кастингу було те, що ніхто не повинен порушувати карантин.